امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24679
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 70
سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 23 تیر 78، اظهار ...

سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور حماسی مردم در راهپیمایی 23 تیر 78، اظهار داشت: 23 تیر 78 اوج نمایش ملی برای مقابله با فتنه و آشوب تمام عیار 18 تیر بود که می خواست انقلاب اسلامی را در آن مقطع حساس تهدید و به فروپاشی بکشاند.

وی یکی از نعمت‌های بزرگ الهی برای پیشبرد آرمان‌های اسلام، ارزشهای انقلابی و همچنین تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی را وجود مردم بصیر، آگاه، فداکار و حاضر در صحنه انقلاب دانست و افزود: مردم در این 30 سال و اندی هر کجا احساس کرده‌اند نظام به حضور آنها احتیاج دارد مومنانه و آگاهانه و توام با بصیرت در صحنه حاضر شده اند.

دبیرکل وقت جامعه اسلامی دانشجویان راهپیمایی23 تیر 78 را نقطه عطف در تاریخ حضور مردم در صحنه های دفاع  از انقلاب یاد کرد و گفت: راهپیمایی 23 تیر ویژگی الهام بخشی داشته است به طوری که منشاء حماسه بزرگتر یعنی راهپیمایی 9 دی 88 شد.

قاضی زاده حضور مردم در راهپیمایی 23 تیر 88 را اوج ولایتمداری و بصیرت مردم ایران دانست و افزود:این روشنگری و هدایت حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب است که نظام را در برابر فتنه انگیزی ها بیمه کرده است.

وی تاکید کرد: راهپیمایی 23 تیر 88 در واقع آغاز فروپاشی جریان موسوم به دفتر تحکیم بود که می خواست پروژه فروپاشی نظام را اجرایی کند اما با حضور پررنگ جریان واقعی و اصیل دانشجویی نقشه اش ناکام ماند و خود دفتر تحکیم وحدت فروپاشید.

قاضی زاده هاشمی بار دیگر به نقش موثر جریان واقعی و اصیل دانشجویی در راهپیمایی 23 تیر 78 اشاره کرد و افزود:این جریان واقعی و اصولگرای دانشجویی بود که زمینه ساز حضور آحاد کردم در صحنه راهپیمایی 23 تیر 78 شد و با حضور مردم جریان زلال ناپاکی ها از بین برد و بار دیگر اقتدار نظام بر همگان اثبات شد.

انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها