امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24680
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 80
به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در اخطاری ...

به‌گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس در اخطاری به وزیر بهداشت، گفت: ‌قیمت دارو 4 برابر شده و حتی برخی داروهای مهم کمیاب شده است.

وی افزود: در بیمارستان‌های ارومیه داروی بیهوشی نیست و بیماران را تحت عمل جراحی قرار نمی‌دهند؛ مگر اینکه خیلی وضعیت حاد باشد.

نماینده مردم ارومیه همچنین در اخطاری به رئیس جمهور درباره "احیای دریاچه ارومیه"‌، با استناد به قانون اساسی گفت: معاون رئیس جمهور اعتبارات دریاچه ارومیه را با سیاسی‌کاری و به‌صورت ناعادلانه برای آبادانی 40 هکتار زمین در جلفا قرار داده است.

قاضی‌پور از شکایت نمایندگان استان آذربایجان غربی به کمیسیون اصل 90 خبر داد و افزود: به‌نام نجات دریاچه ارومیه، اعتبار این دریاچه را در استان آذربایجان شرقی و منطقه‌ای در جلفا هزینه کرده‌اند که باید مشخص شود چه کسانی آنجا زمین دارند و چرا این کار انجام شده است؟

وی در پایان افرادی که به گفته او با سیاسی‌کاری اعتبارات مربوط به احیای دریاچه ارومیه را به منطقه‌ای در استانی دیگر اختصاص داده‌اند، به ترس از خدا دعوت کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار