امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24683
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 116
محمد حسین عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه جبهه حامیان انقلاب اسلامی از سال 1385 فعالیت خودش را به صورت رسمی آغاز کرده ...

محمد حسین عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به اینکه جبهه حامیان انقلاب اسلامی از سال 1385 فعالیت خودش را به صورت رسمی آغاز کرده است، اظهار داشت: از آن زمان تا به امروز این جبهه در تمامی انتخابات حضور مؤثری داشته‌ و هدف اصلی جبهه حامیان انقلاب اسلامی حضور مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بوده است.

وی تصریح کرد: این جبهه تلاش کرده است تا در تصمیم‌گیری‌ها  از منویات انقلاب، امام و رهبری استفاده کند که یکی از امتیازات جبهه انقلاب اسلامی فراجناحی بودن این جبهه است.

عظیمی بیان داشت: ما از تمام افرادی که متخصص و متدین و معتقد به چارچوب نظام بوده‌اند استفاده کرده‌ایم به طوری که از مدیرانی که در دولت‌های گذشته حضور موفقی را داشته است در جبهه حامیان انقلاب اسلامی نیز استفاده می‌شود.

دبیر کل جبهه حامیان انقلاب اسلامی اضافه کرد: مجموعه حامیان انقلاب اسلامی به گونه‌ای نیست که با هر انتخابی تشکیل و پس از آن از هم بپاشد و این در حالی است که ما در چهارمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا حضور پررنگی را داشته‌ایم.

وی تصریح کرد: چهار ماه قبل از برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراها جبهه حامیان انقلاب اسلامی آرایش انتخاباتی گرفته و فعالیت خود را با تشکیل ستادها و سطح کشور آغاز کرد.

عظیمی بیان داشت: جبهه حامیان انقلاب اسلامی حدود 900 کاندید برای شوراهای اسلامی شهر و روستا معرفی کرده بود که از این تعداد 325 نفر توانستند به شوراها راه پیدا کنند.

دبیر کل جبهه حامیان انقلاب اسلامی افزود: در تهران ما لیست 31 نفره‌ای را برای حضور در چهارمین دوره شوراها تهیه کرده بودیم که از این 31 نفر چهار نفر به شورای اسلامی شهر تهران راه پیدا کردند.

وی افزود: متأسفانه شورای فعلی بیشتر شورای شهرداری است تا شورای مردم و پویایی مورد نظر را ندارد.

عظیمی بیان داشت: شورای شهر فعلی عمدتا همراه با مسئولان اجرایی و مدیران شهرداری است ضمن اینکه اصلاح‌طلبان در شورای سوم عملکرد آنچنانی نداشته است.

دبیر کل جبهه حامیان انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف اصلی شوراها انتخاب شهردار کارآمد برای تهران است که امیدواریم با فعالیت رسمی شورای چهارم شهردار قوی برای تهران انتخاب شود.

وی اضافه کرد: قالیباف انصافا شهردار خوبی برای تهران بوده است و کارهای خوبی را در بخش‌های مختلف از جمله عمرانی، ترافیکی، اجتماعی و ... انجام داده است.

عظیمی ادامه داد: شهردار بعدی باید شهرداری باشد که پروژه‌های نیمه تمام را به پایان برساند و طرح جامعی را برای اقتصاد شهری در نظر بگیرد. ضمن اینکه باید از ظرفیت‌‌های فرهنگسراها و سرای محلات استفاده بهتری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها