امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24687
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی اظهار داشت: بنا بر مصوبه دولت، عمر فرسودگی اتوبوس‌ها هشت سال است که بر این اساس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیمان سنندجی اظهار داشت: بنا بر مصوبه دولت، عمر فرسودگی اتوبوس‌ها هشت سال است که بر این اساس 1250 اتوبوس فرسوده در شهر تهران وجود دارد و با مشکلات زیادی برای نوسازی ناوگان مواجه هستیم.

وی ادامه داد: اگرچه شهرداری تهران طی چند سال اخیر با بودجه خود اقدام به خرید اتوبوس‌های دوکابین کرده است و هم اکنون نیز 300 دستگاه اتوبوس دوکابین جدید در حال حمل به تهران است اما با توجه به اینکه اتوبوس‌های تک کابین ما اکثرا فرسوده هستند برای نوسازی آنها نیاز به ورود اتوبوس‌های تک کابین جدید داریم اما متاسفانه دولت طی دو سال اخیر هیچ اتوبوس جدیدی به تهران واگذار نکرده است.

سنندجی تصریح کرد: تنها برای حفظ وضعیت موجود سالانه نیاز به ورود هزار دستگاه اتوبوس جدید داریم و امید است امسال به طور جدی به این مشکل رسیدگی شود تا ناوگان اتوبوسرانی تهران بتواند سرپا بیاستد.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از اتوبوس های فرسوده مربوط به بخش خصوصی است گفت: اتوبوس‌های فرسوده هزینه‌های زیادی برای تعمیر و نگهداری دارند و بخش خصوصی به شدت تحت فشار قرار دارد که امید است این مشکل هرچه سریعتر رفع شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها