امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24688
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 153
حسین یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: تنها درخواستی که رئیس جمهور منتخب داریم این است که فردی را برای پیشبرد امور معاونت مطبوعاتی ...

حسین یحیایی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: تنها درخواستی که رئیس جمهور منتخب داریم این است که فردی را برای پیشبرد امور معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد می‌گمارد فردی باشد از جنس مطبوعات، به طوریکه که اشراف کامل با مباحث، موضوعات و چالش‌های مطبوعات داشته باشد.

مدیر مسئول روزنامه تفاهم افزود: فردی که در مقام معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد قرار می‌گیرد باید شناخت کافی و کاملی از چالش‌ها و مشکلات صنفی مطبوعات داشته باشد.

وی بیان داشت: خوشبختانه تاکنون مدیران قوی در مطبوعات و معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد فعالیت می‌کردند و انتظار می‌رود که دولت جدید نیز در راستای فعالیت افراد آگاه در این حوزه اهتمام لازم را داشته باشد.

این فعال عرصه رسانه متذکر شد: مدیران و مسئولان این صنف باید از خانواده مطبوعات و رسانه باشند چرا که موجب می‌شود در نهایت بسیاری از چالش‌ها از همان ابتدای امر بروز پیدا نکند.

یحیایی ابراز داشت: تحقق این مهم در نهایت موجب می‌شود بسیاری از معضلاتی که هم‌اکنون مطبوعات کشور با آنها دست به گریبان هستند به راحتی مرتفع شود.

وی اضافه کرد: البته در این میان لازم است که از زحمات محمدجعفر محمدی‌زاده، معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد تقدیر لازم صورت گیرد چراکه در زمان تصدی گری وی مطبوعات کمترین مشکلات را داشتند.

مدیر مسئول روزنامه تفاهم خاطرنشان کرد: معاونت مطبوعاتی نیز در دولت یازدهم باید اهتمام لازم را برای تصویب قانون جامع رسانه داشته باشد؛ البته لازم است که در جهت رفع معضلات معیشتی از جمله بیمه خبرنگاران، وام مسکن خبرنگاران و مشکلات کاغذ نیز حرکت موثری آغاز شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها