امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24697
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 80
«سامح سیف الیزل» کارشناس مسائل راهبردی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با بیان اینکه دستگاه نظامی ...

«سامح سیف الیزل» کارشناس مسائل راهبردی مصر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، با بیان اینکه دستگاه نظامی مصر قادر به سیطره بر صحرای سینا و تحت پیگرد قرار دادن گروهک‌های جنایتکار و تروریست، گفت: در صورت هماهنگی با طرف صهیونیستی، معاهده کمپ دیوید برای ورود اسلحه و مهمات مصری به صحرای سینا مانعی ایجاد نمی‌کند.

وی هماهنگی قاهره با رژیم صهیونیستی جهت وارد ساختن اسلحه و مهمات به صحرای سینا را ناشی از احترام مصر به معاهده کمپ دیوید خواند و بر ضرورت تحت پیگرد قرار دادن تروریست‌ها – چه آنهایی که در دوره فعلی به عملیات تروریستی می‌پردازند و چه آنها که قبلا دست عملیات تروریستی زده باشند – و پاکسازی منطقه تأکید کرد.

الیزل تاکید کرد که عملیات نیروهای مسلح مصر در راستای پاکسازی صحرای سینا از وجود تروریست‌ها و جنایتکاران صورت می‌گیرد. جنایتکارانی که به دنبال ترور یکی از فرماندهان عالیرتبه ارتش بودند و آنهایی که به مقرهای امنیتی در عریش و سینا حمله کرده‌اند.

انتهای پیام/خ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها