امروز : سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 24
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24707
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۳
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 106 عنوان کتاب برای گروه‌های سنی مختلف خردسالان، کودک و نوجوان در مرحله تصویرگری و طراحی جلد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، 106 عنوان کتاب برای گروه‌های سنی مختلف خردسالان، کودک و نوجوان در مرحله تصویرگری و طراحی جلد قرار دارند و به زودی روانه بازار خواهند شد. کتاب‌هایی که منتشر می‌شوند در قالب‌های مختلفی چون شعر، داستان، داستان ترجمه و ... خواهند بود.

بیشترین عناوین کتاب‌هایی که در لیست ادبیات کودک و نوجوان دیده می‌شوند، به ترتیب به مجموعه شعر برای گروهای سنی مختلف با 17 عنوان، داستان کودک با 16 عنوان، شعر کودک با 13 عنوان و شعر خردسال با 7 عنوان تعلق دارند.

در میان این 106 کتاب چند روایت داستانی برای نوجوانان در رابطه با کودتای 28 مرداد، وقایع سال 1342، 16 آذر و رویدادهای تاریخی‌ای از این دست نیز به چشم می‌خورد.

گفتنی است مجموعه 30 جلدی «نمایش‌های آسان» اثر حسن دولت آبادی نیز به زودی به بازار خواهد آمد. این مجموعه مشتمل بر 150 نمایشنامه و آموزش اجرای آنهاست که پنج جلد از 30 عنوان آن برای دوران ابتدایی، پانزده جلد برای دوران راهنمایی و 10 جلد کتاب هم برای دوران دبیرستان تالیف شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها