امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24718
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 122
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگان فیلم در شرکت فیلم‌سازی مارول و کمپانی کلمبیا خبرها و عکس های تازه‌ای از این فیلم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تهیه کنندگان فیلم در شرکت فیلم‌سازی مارول و کمپانی کلمبیا خبرها و عکس های تازه‌ای از این فیلم پرخرج را منتشر کرده‌اند.

با وجود اصرار رسانه‌های گروهی و خبرنگاران سینمایی، تهیه کنندگان «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2» حاضر به افشای رقم کلی هزینه‌های تولید آن نشده‌اند.
خبرهای تأیید شده حکایت از آن دارد که این فیلم با هزینه تولید 200 میلیون دلاری تهیه شده، ولی شرکت مارول و کمپانی کلمبیا این خبر را تأیید (و یا تکذیب) نکرده‌اند.

به نوشته نشریه هفتگی اینترتینمنت ویکلی، این نخستین بار است که عکس‌هایی از صحنه‌های مختلف فیلم در یک نشریه سینمایی به چاپ می‌رسد.
مسئولان این نشریه گفته‌اند این عکس‌ها را  خود تهیه کنندگان «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2» برای چاپ در اختیار آنها قرار داده‌اند.

در قصه قسمت دوم فیلم،زندگی پیتر پارکر (با بازی اندرو گارفیلد) بسیار شلوغ و پرتب و تاب است او از یک سو باید به عنوان مرد عنکبوتی با آدم‌های بد ماجرا مبارزه کنند و از سوی دیگر سر و سامانی به زندگی خودش بدهد.
پیتر پارکر قولی را که به پدر همکلاسی خود گوین (با بازی اما استون) داده فراموش نکرده و تلاش دارد با دور ماندن از وی، از او محافظت کند. اما این قولی است که پیتر پارکر/ مرد عنکبوتی نمی‌تواند به آن وفا کند.

با حضور یک آدم شرور تازه به شهر که الکترو نام دارد (و جیمی فوکس بازیگر سیاه‌پوست سینما نقش او را بازی می‌کند) ماجراهای قصه رنگ تاز‌ه‌ای به خودش می‌گیرد.
همزمان با ورود الکترو به شهر، هری اوزیرن (با بازی دین دیهان) دوست قدیمی پیتر پارکر هم وارد شهر می‌شود و پیتر نکات تازه‌ای پیرامون گذشته پر رمز و راز خود را کشف می‌کند.

مارک وب قسمت دوم «مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز» را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از آلکس کورتزمن و استیو دیکتو کارگردانی کرده است. وی کارگردان قسمت اول فیلم هم بود.

قسمت اول فیلم در سال 2012 به روی پرده سینماها رفت. این فیلم نسخه دوباره‌سازی شده مجموعه فیلم موفق یک دهه قبل صنعت سینما بود که به احیای قصه آن پرداخت.

نسخه جدید صاحب کارگردان و بازیگران تازه شد و در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکای شمالی 262 میلیون دلار فروش کرد. این فیلم با هزینه تولید 230 میلیون دلاری ساخته شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها