امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24727
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 38
امید نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه هماهنگی برنامه‌های تیم ملی و لیگ فوتبال ایران گفت: ...

امید نمازی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد جلسه هماهنگی برنامه‌های تیم ملی و لیگ فوتبال ایران گفت: امروز برای هماهنگی برنامه‌های سازمان لیگ و تقویم AFC جلسه برگزار کردیم تا برنامه‌های تیم ملی را هماهنگ کنیم.

وی در مورد اینکه مهدی تاج اعلام کرده برنامه‌های نیم فصل اول تایید شده است، عنوان کرد: هر چه مهدی تاج اعلام کرده درست است.

مربی تیم ملی در مورد اینکه گفته می‌شود هنوز برنامه نیم فصل دوم را نداده‌اند و آیا مشکلی به وجود نخواهد آمد، اظهار داشت: باید برنامه تیم ملی را بدهیم و با مسئولین سازمان لیگ پس از صحبت به توافق برسیم. مطمئنا مشکلی به وجود نمی‌آید و هماهنگی خوبی وجود دارد.

نمازی در مورد اردوهای تیم ملی و بازی دوستانه با گابن و پرتغال عنوان کرد: در مورد این بازی‌ها هنوز هیچ چیز مشخص نیست. 16 مرداد اولین اردوی ما قرار است برگزار شود و برای انجام بازی دوستانه و برگزاری این اردو در حال رایزنی هستیم.

وی در مورد اینکه کی‌روش برای برگزاری برخی بازی‌ها رایزنی می‌کند، عنوان کرد: به هر حال کی‌روش با روابط خوبی که در سطح بین‌الملل دارد می‌تواند دراین زمینه به تیم ملی کمک کند که من زیاد در این موارد وارد نمی‌شوم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها