امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24728
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۰
تعداد بازدید: 93
حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که ماجرای تخصیص ارز 1226 تومانی به کالاهای ...

حسن رادمرد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که ماجرای تخصیص ارز 1226 تومانی به کالاهای اساسی تا پایان سال چیست، اظهارداشت: اینکه تا پایان سال قرار است ارز 1226 تومانی داده شود موضوعی است که هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و در جلسه بعدی ستاد تنظیم بازار در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.

وی افزود: ذخایر کالاهای اساسی در حدی است که می‌تواند تا پایان سال جاری پاسخگوی نیاز کشور باشد و دولت یازدهم مشکلی در تامین آن نداشته باشد.
 
*نمایشگاه ضیافت تمدید نمی‌شود/ فروش فوق‌العاده در زنجیره‌ای‌ها

معاون وزیر صنعت درخصوص امکان تمدید نمایشگاه‌های طرح ضیافت، گفت: امکان تمدید نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در طرح ضیافت برای صنوف وجود ندارد اما عرضه کالاهای اساسی در ادامه اجرای این طرح در واحدهای صنفی منتخب و فروشگاه‌های زنجیره‌ای ادامه دارد.
 
وی افزود: کلیه کالاهایی که در نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا عرضه می‌شد با همان قیمت و حتی با تنوع کالایی بالاتر در فروشگاه‌های زنجیزه‌ای تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.
انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها