امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24733
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخاب سه عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان در دستور کار جلسه علنی صبح امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتخاب سه عضو جدید حقوقدان شورای نگهبان در دستور کار جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه پارلمان) قرار داشت.

در نشست علنی امروز نمایندگان مجلس پس از استماع سخنان گزینه‌های پیشنهادی رئیس قوه قضایی برای تصدی پست حقوقدانی شورای نگهبان، محسن اسماعیلی عضو فعلی حقوقدان شورای نگهبان را با 237 رای، سام سوادکوهی با 147 رای و نژادالله ابراهمیان را با 130 رای از مجموع 260 آرای ماخوزه به عنوان حقوقدانان این شورا برای فعالیت 6 ساله انتخاب کردند.

آیت الله آملی لاریجانی در نامه معرفی حقوقدانان به مجلس، عباسعلی کدخدایی و محمد هادی صادقی را نیز پیشنهاد کرده بود که مجلس به این دو نفر رای نداد.

علی لاریجانی رئیس مجلس پس از اعلام نتایج آرای حقوقدانان گفت: امیدواریم این افراد با همت و جدیت، ارتباط نزدیکی با مجلس داشته باشند و برای همه عزیزانی که در این سمت تلاش کردند از جمله آقای کدخدایی که ظاهرا با یک رای کمتر انتخاب نشد، آرزوی توفیق می‌کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها