امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24738
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۱
تعداد بازدید: 48
حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: جامعه ...

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت‌و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: جامعه روحانیت مبارز چه در آن دولت و چه در دولت‌های گذشته بنا به سهم‌خواهی و یا پیشنهاد افرادی به رئیس‌جمهور برای حضور در کابینه نداشته است.

وی به دیدار خود و جمعی از اعضای جامعه روحانیت مبارز با رئیس‌جمهور منتخب اشاره و خاطرنشان کرد: ما در این دیدار ابتدا تبریک گفتیم سپس اعلام حمایت کردیم و همچنین از آقای روحانی برای حضور در جلسات شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز نیز دعوت به عمل آوردیم که ایشان نیز استقبال و اعلام آمادگی کرد.

حجت‌الاسلام ابراهیمی با تاکید بر اینکه مبنای جامعه روحانیت مبارز حمایت از آقای روحانی و دولت ایشان است، گفت: علت حمایت جامعه روحانیت مبارز از رئیس‌جمهور منتخب به این دلیل است که آقای روحانی از موسسین و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز هستند.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: بنده در دور دوم مجلس با حجت‌الاسلام روحانی در یک کمیسیون کار کرده‌ام و بر معتدل بودن ایشان گواه هستم یعنی آقای روحانی نه اصولگرای دو آتیشه هستند و نه یک اصلاح‌طلب چراکه خود اصلاح‌طلبان نیز وی را به عنوان فردی اصلاح‌طلب قبول ندارد.

وی تاکید کرد: جامعه روحانیت مبارز در آینده نیز با رئیس‌جمهور منتخب ارتباط خواهد داشت و امیدواریم که آقای روحانی در جلسات جامعه روحانیت مبارز مانند گذشته حضور یابند. البته تا استقرار دولت اصراری بر حضور ایشان نداریم چرا که باید سریعتر دولت را به دست گیرند و کارها را پیش ببرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها