امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۷:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24753
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۲
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، حزب «آزادی و عدالت» در صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «الیوم السابع»، حزب «آزادی و عدالت» در صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی تأکید کرد که مسئله این حزب حمایت از رئیس جمهور ربوده شده نیست بلکه حمایت از وطنی است که ربوده شده است.

«محمد البلتاجی» یکی از رهبران گروه اخوان المسلمین تأکید کرد که ما به کسانی که تصور می‌کنند خواسته‌های ما به یک نفر و یا بازگشت قدرت محدود می‌شود می‌گوییم با بازگشت رئیس جمهور منتخب، قانون اساسی، مجلس شورای منتخب و مجلس نمایندگان منتخب جدید ما آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری زودهنگام هستیم.

بلتاجی تأکید کرد که نقشه راه آینده تحت نظر مشروعیت قانونی را می‌پذیریم و با هر گامی تحت نظر کودتای نظامی خونین مخالفت می‌کنیم.

وی افزود: دموکراسی با کمک تانک‌ها به دست نمی‌آید بلکه انقلاب 18 روز خالی نشدن میدان‌های شهر در اعتراض به کودتایی خونین علیه مشروعیت منتخب مردم است.

در پی برکناری محمد مرسی رئیس جمهور منتخب مصر از سوی ارتش حامیان وی با حضور در میادین اصلی شهر‌های مختلف مصر اعتراض خود را به این اقدام اعلام کرده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها