امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24757
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 176
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم حال و هوایی دلهره‌آور و روان کاوانه دارد و از یک پس زمینه اجتماعی قوی برخوردار است. ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم حال و هوایی دلهره‌آور و روان کاوانه دارد و از یک پس زمینه اجتماعی قوی برخوردار است. فیلم در دنیای جاسوس‌بازی اتفاق می‌افتد.

خط اصلی قصه «ماموریت: فهرست سیاه» برگرفته از داستان کتاب پرخواننده و پر فروشی به همین نام است که در سال 2006 روی پیش‌خوان کتاب‌فروشی‌ها قرار گرفت.

این کتاب را اریک مادوکس نوشت.او یک سرباز کهنه کار جنگی بود که بعدها به سرویس‌های امنیتی پیوست و تبدیل به یک مامور مخفی شد.

قصه کتاب او بخشی از جنگ عراق را به تصویر می‌کشد که نیروهای خارجی وارد این کشور شده بودند و در جریان یک عملیات شناسایی، صدام حسین را دستگیر کردند.

هنوز معلوم نیست قصه فیلم بخش‌های مربوط به بازجویی و اعتراف گیری از رئیس‌جمهور سابق عراق را هم به تصویر می‌کشد یا خیر.

کلید فیلم‌برداری این درام دلهره‌اور روان‌کاوانه اوایل فصل پاییز زده می‌شود. به احتمال زیاد یکی از کشورهای عربی یا آسیایی جمهوری‌های سابق شوروی، لوکیشن اصلی فیلم خواهد بود.

اریک جندرسن نویسنده فیلم‌نامه مجموعه تلویزیونی ضد جنگ «گروه برادران» کار نگارش فیلم‌نامه «ماموریت: فهرست سیاه» را انجام داده است.

این فیلم اولین کار سینمایی انگلیسی زبان جاسپر گانسلاندت به حساب می آید. قبل از این قرار بود ژان استفن سوایر امر کارگردانی فیلم را بر عهده بگیرد.

هنوز معلوم نیست رابرت پاتینسن در «ماموریت: فهرست سیاه» در نقش چه نوع کاراکتری بازی خواهد کرد و کدام نقش را به عهده خواهد گرفت. سازندگان فیلم گفته‌اند قصه فیلم نامه آن‌ها تفاوت‌هایی با قصه کتاب اریک مادوکس دارد.

پاتینسن به واسطه بازی در مجموعه فیلم پنج قسمتی دلهره‌آور و نوجوانانه «گرگ و میش» به صورت یک چهره مطرح سینمایی درآمد.

او که تا قبل از این مجموعه فیلم نقش کوتاهی در مجموعه فیلم«هری پاتر» بازی کرده بود، هم‌اکنون فیلم درام «خانه بدوش» به کارگردانی دیوید میچور را آماده نمایش عمومی دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار