امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24764
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۳۳
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«روز مردگان» که به صورت سه بعدی ساخته می‌شود نسخه دوباره سازی شده یک فیلم کلاسیک دهه هشتاد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،«روز مردگان» که به صورت سه بعدی ساخته می‌شود نسخه دوباره سازی شده یک فیلم کلاسیک دهه هشتاد میلادی است.

نسخه اصلی فیلم در سال 1985 به روی پرده سینماها رفت و با استقبال تماشاگران ژانر دلهره و وحشت روبرو شد و هم‌اکنون لقب یک کار کلاسیک را گرفته است.

لاتی گرابمن تهیه‌کننده‌ای که مدتی قبل نسخه دوباره سازی شده «کشتار دره برقی تگزاس» را تهیه کرد، تهیه کننده نسخه جدید«روز مردگان» است.

وی امتیاز ساخت نسخه جدید را از تهیه‌کنندگان اصلی آن خریداری کرده است و می‌گوید نسخه جدید، حال و هوایی امروزی و معاصر خواهد داشت.

از سال 2008 به این سو، لاتی گرابمن به دنبال خرید امتیاز تولید نسخه تازه‌ای از این فیلم بود. اما تهیه‌کنندگان اصلی فیلم، حاضر به فروش امتیاز آن نبودند.

هم زمانی خرید امتیاز تولید نسخه جدید فیلم با موفقیت مالی «جنگ جهانی زد» براد پیت، باعث شد تا گفته شود تهیه‌کنندگان«روز مردگان» تحت تاثیر شرایط فعلی، قصد تولید این فیلم را دارند.

«روز مردگان» با هزینه بسیار پائینی تولید خواهد شد که بین 10 تا 20 میلیون دلار خواهد بود و هیچ بازیگر سرشناسی را در نقش‌های اصلی نخواهد داشت.

با این حال، تهیه‌کنندگان فیلم رسما گفته‌اند صحنه‌های پر سر و صدای «جنگ جهانی زد» (هم چون بالا رفتن گروه کثیری از زامبی‌ها از یک دیوار بلند) در فیلم آن‌ها هم وجود خواهد داشت.

نسخه جدید سینمایی برای نمایش عمومی در سال 2014 آماده می‌شود و تهیه‌کنندگانش در جست و جوی کارگردان مناسبی برای آن هستند.

منتقدان سینمایی می‌گویند زامبی‌ها تحت تاثیر وحشت عمومی مردم عادی از خطر یک جنگ هسته‌ای خلق شده‌اند و تولید روز افزون این فیلم‌ها، حکایت از تداوم ترس مردم از وقوع یک جنگ ویرانگر هسته‌ای می‌کند.

در فیلم‌های سینمایی، سر و کله زامبی‌ها (موجودات مرده‌ای که توانایی زندگی کردن دارندو از گوشت آدم‌های زنده ارتزاق می‌کنند) پس از وقوع یک جنگ ویرانگر پیدا می‌شود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار