امروز : شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۱۵:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24784
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، به همت معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه 6 دستگاه خودروی تجهیز شده با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سپاه، به همت معاونت فرهنگی و تبلیغات سپاه 6 دستگاه خودروی تجهیز شده با عنوان «تبلیغات و کتابخانه سیار» رونمائی و در اختیار نیروی زمینی، دریایی و هوافضای سپاه قرار گرفت.

سردار محمدعلی آسودی معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه در مراسمی که به همین منظور امروز (دوشنبه) در محل ستاد فرماندهی کل سپاه برگزار شد به بیان مطلبی پیرامون این اقدام فرهنگی پرداخت.

آسودی اظهار داشت: پس از بازدید فرمانده کل سپاه از جزایر سه گانه و مناطق عملیاتی و تاکید بر ضرورت انجام اقدمات فرهنگی در راستای ارتقای روحیه و نشاط پاسداران در این مناطق معاونت فرهنگی و تبلیغات حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه به فکر طراحی سازوکاری به منظور انجام فعالیتهای فرهنگی و تبلیغی در مناطق سخت مسیر افتاد.

وی افزود: با توجه به پراکندگی مناطق ماموریتی در برخی مراکز انجام اقدامات فرهنگی و تبلیغی در آنجا دشوار است از سویی دیگر ارتقای روحیه نیروی انسانی در این مناطق از اهمیت ویژه ای برخوردار است لذا ضرورت داشت وسیله نقلیه ای با امکانات تبلیغاتی، کتابخانه ای و صوتی و تصویری طراحی شود که در این مناطق بخشی از اقدامات فرهنگی صورت پذیرد.

معاون فرهنگی و تبلیغات سپاه طراحی 6 دستگاه خودروی «تبلیغات و کتابخانه سیار» را الگو گرفته از «ماشین های روحیه» دوران دفاع مقدس توصیف و تشریح کرد: همانگونه که ماشین‌های روحیه دوران 8 ساله دفاع مقدس با نصب بلندگو به اقدامات تبلیغی و ارتقای روحیه رزمندگان می‌پرداختند خودروهای تبلیغات و کتابخانه سیار در مناطق صعب العبور کوهستانی و جزایر کمک شایانی را به پاسدارانی که در سرانگشت های سپاه به انجام ماموریت می‌پردازند، می‌کند.

وی با بیان اینکه خودروهای تبلیغات و کتابخانه سیار به سیستم های صوتی و تصویری دروبینهای عکاسی و تصویربرداری و کتابخانه ای که با بیش از 50 عنوان کتاب تجهیز شده‌اند، گفت: این خودروها بر اساس نیاز و منطق ماموریتی در اختیار نیروی زمینی نیروی دریایی و نیروی هوافضای سپاه قرار می گیرد.

آسودی در پایان با بیان اینکه این اقدام فرهنگی تبلیغاتی به عنوان ابتکار سپاه در سال گذشته مورد استقبال وزیر ارشاد قرار گرفته است، گفت: رسالت ما در امر تبلیغات رسالتی است که انبیای الهی بر عهده داشته اند ما نیز با استفاده از تمامی ابزار، امکانات، راهکارها و روشها در خدمت رسانی فرهنگی به پاسداران از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها