امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 25
۲۲:۳۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 248
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۰:۲۶
تعداد بازدید: 436
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی با عنوان راوی آسمان عصر امروز با حضور هنرمندان و سینماگران از جمله ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی با عنوان راوی آسمان عصر امروز با حضور هنرمندان و سینماگران از جمله نادر طالب‌زاده، بهروز افخمی، مسعود فراستی، وحید جلیلی، مجیدبه گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مراسم بزرگداشت بیستمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی با عنوان راوی آسمان عصر امروز با حضور هنرمندان و سینماگران از جمله نادر طالب‌زاده، بهروز افخمی، مسعود فراستی، وحید جلیلی، مجید رجبی‌معمار، مهدی همایون‌فر و ابراهیم فیاض در سالن همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

در ابتدای این مراسم مستندی درباره روز خاک‌سپاری سید شهیدان اهل قلم پخش شد که توجه حضار در سالن همایش‌ها را جلب کرد.

همچنین در ادامه قسمتی از مستند کلاس درس سینما که در این مستند نقد فیلم و سینما و آموزش تکنیک‌های فیلم‌سازی از زبان شهید مرتضی آوینی بیان شده است پخش شد.

بنا بر این گزارش، در ادامه این مراسم میزگرد با موضوع ابعاد شخصیتی سید شهیدان اهل قلم با حضور نادر طالب‌زاده، بهروز افخمی، مسعود فراستی، وحید جلیلی و ابراهیم فیاض برگزار شد که در این میزگرد به مسائل پیرامون شهید سیدمرتضی آوینی پرداخته شد.

گزارش فارس حاکی است، این مراسم از سوی مؤسسه روایت فتح و با توجه به بیستمین سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی برنامه‌ریزی و عصر امروز به مرحله اجرا در آمد.

اخبار تکمیلی متعاقبا منتشر خواهد شد

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها