امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24808
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۳۳
تعداد بازدید: 181
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرهای رسیده از طرف شرکت فیلم‌سازی مارول حکایت از آن می‌کند که وی قرار است در نقش کاراکتر شبح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، خبرهای رسیده از طرف شرکت فیلم‌سازی مارول حکایت از آن می‌کند که وی قرار است در نقش کاراکتر شبح فضایی بازی کند.

شرکت فیلم‌سازی مارول که مجموعه فیلم ماجراجویانه«آونجرز»را با همکاری کمپانی والت دیزنی تهیه می‌کند، این روزها مشغول مذاکره با دیزل است تا نظر او را برای حضور در قسمت دوم فیلم جلب کند.

منابع نزدیک به این شرکت فیلم‌سازی می‌گویند وی روز جمعه دیداری با مسئولان این شرکت داشت و چند ساعت با آنها به بحث و گفت‌وگو نشست.

همین منابع می‌گویند او قرار است در اکشن ابرقهرمانانه و پربازیگر «آونجرز 2» در نقش کاراکتر شبح فضایی بازی کند. این کاراکتر در قسمت اول فیلم حضور نداشت.

وین دیزل هم در صفحه فیس بوک خود در رابطه با این موضوع صحبت کرده و عکسی از خودش را در کنار عکس روی جلد یکی از قصه‌های کمیک استریپی آونجرز منتشر کرده است.

البته خود این بازیگر در ارتباط با نقشی که قرار است در دومین قسمت مجموعه فیلم «آونجرز»بازی کند، صحبتی نکرده و هیچ توضیحی نداده است.

به گفته او: «ملاقاتم با مسئولان شرکت فیلم‌سازی مارول خوب و صمیمی بود. اما در رابطه با این که درباره چه چیزی بحث کردیم، خود مسئولان شرکت مارول باید توضیح بدهند.»

طبق یک نظرخواهی که از طرفداران مجموعه فیلم« آونجرز» گرفته شده، اکثریت آنها دوست دارند وی در نقش یکی از ابرقهرمانان قسمت دوم آن ظاهر شود.

دومین قسمت«آونجرز» برای اول ماه مه سال 2015 آماده می‌شود. ولی هنوز معلوم نیست کلید فیلم‌برداری آن چه زمانی زده می‌شود.

جاس ودون کارگردان نسخه اصلی، برای دومین بار پشت دوربین فیلم‌برداری این فیلم قرار می‌گیرد و آن را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از استن لی و جک کارلی می‌سازد.

رابرت داونی جونیور،کریس ایوانز، کریس همسورث، جرمی رنر، اسکارلت یوهانسن، ساموئل ال جکسن و مارک روفالو، نقش‌های قسمت اول خود را در این قسمت از فیلم هم تکرار می‌کنند.

اگر وین دیزل بازی در فیلم را قبول کند «آونجرز 2» اولین فیلم ابرقهرمانانه و کمیک استریپی او خواهد بود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار