امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2481
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 161
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز آهن‌فروشان بازار آهن شاد‌آباد به دلیل اعتراض نسبت به نحوه ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز آهن‌فروشان بازار آهن شاد‌آباد به دلیل اعتراض نسبت به نحوه محاسبه مالیات برارزش افزوده تجمع کرده و دست از کار کشیدند.
یکی از مراجعه‌کنندگان به بازار آهن در تماس تلفنی به خبرنگار فارس گفت: صبح امروز مغازه‌داران بازار آهن شاد‌آباد به دلیل اعتراض نسبت به نحوه محاسبه مالیات بر ارزش افزوده کرکره‌های خود را پایین کشیده و در مقابل دفتر هیئت امنای بازار تجمع کرده بودند.
وی افزود: مغازه‌‌داران بازار‌آهن در اعتراض خود می‌گفتند که وضعیت بازار آهن چندان مناسب نیست و مگر چقدر درآمد دارند که باید مالیات بر ارزش افزوده نیز پرداخت کنند.
آزاد رئیس اتحادیه کشوری آهن فروشان نیز دیروز در گفت و گو با فارس از تعطیلی برخی واحدهای صنفی آهن فروش در اعتراض به مالیات بر ارزش افزوده خبر داده بود.
وی گفته بود که محاسبه مالیات بر ارزش افزوده برای آهن فروشان باید نسبت به خرید و فروش باشد، اما چون اداره مالیاتی فاکتورهای خرید آهن فروشان را قبول ندارد، فقط براساس فروش، مالیات بر ارزش افزوده را تعیین می‌کند.
رئیس اتحادیه کشوری آهن فروشان گفته بود که دلیل اعتراض واحدهای صنفی همین موضوع است، چرا که سود آهن در هر کیلوگرم 5 تا 10 تومان است، اما مالیات بر ارزش افزوده در هر کیلوگرم 60 تومان ‌گرفته می‌شود.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها