امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24832
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۳۲
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، وزارت کشور بحرین در یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت نوشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه الوسط بحرین، وزارت کشور بحرین در یکی از شبکه‌های اجتماعی در اینترنت نوشت: در انفجار یک بمب دست ساز در منطقه الجنبیه، چهار نیروی پلیس زخمی شدند و دستگاه‌های ذیربط تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده‌اند.

رژیم بحرین پیش از این نیز چندین بار مدعی کشته شدن یا زخمی شدن نیروهای خود در انفجار بمب یا تیراندازی به سوی آنها شده است.

این در حالی است که مسئولان و احزاب مخالف بحرینی بر ماهیت مسالمت آمیز تظاهرات و اعتراضات مردمی در این کشور تاکید کرده و می‌گویند که معترضان از هرگونه اقدام خشونت آمیزی مبرا هستند اما نیروهای امنیتی تاکنون ده‌ها نفر را شهید و صدها نفر را زخمی کرده و یا بازداشت شدگان را شکنجه کرده‌اند که اسناد و مدارک آن را نیز در اختیار دارند.

ناظران معتقدند که رژیم بحرین با پرونده سازی و انتشار مکرر حملات به نیروهای امنیتی و پلیس درصدد امنیتی کردن بیشتر فضای حاکم بر این کشور به منظور بهانه تراشی برای سرکوب بیشتر و راحت‌تر اعتراضات مسالمت آمیز مردمی است که از فوریه سال 2011 میلادی آغاز شده است.

مردم خواهان دستیابی به آزادی و دموکراسی و برقراری عدالت و روی کار آمدن حکومتی منتخب هستند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها