امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24846
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 59
حسین استاد آقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور آگاهانه مردم در ...

حسین استاد آقا کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور آگاهانه مردم در راهپیمایی مردم در 23 تیر سال78 گفت: وقتی در سال76 جریان اصلاحات که برخلاف نامش عمل می‌کرد روی کار آمد و دولت آقای خاتمی  مستقر شد، اکثر اعضای دولت آقای خاتمی را افراطیون تشکیل دادند.

وی با بیان اینکه اصلاح‌طلبان از شعارها و کلمات جذاب استفاده می‌کردند، گفت: برخی از اعضای کابینه خاتمی از کسانی بودند که در اوایل انقلاب با اقدامات افراطی موجب ناراحتی مردم شده بودند.

استادآقا گفت: حاصل کابینه افراطی خاتمی وقایع18 تیر بود؛ ماجراهایی که حلقه 106 نفره و حلقه کیان در سال 78 دنبال می‌کردند، ارزش‌های انقلاب اسلامی را هدف قرار داد.

 این کارشناس مسائل سیاسی گفت: 18 تیر حاصل رفتارها و اقدامات افراطی مدعیان اصلاحات بود که بعد از 5 روز با واکنش مردم مواجه شد. مردم در 23 تیر علیه اقدامات ساختارشکنانه و افراطی قیام کردند.

وی گفت:23 تیر واکنش مردم به اقدامات هنجارشکنانه و افراطی دولت خاتمی بود که باید همگان از آن درس بگیرند؛ مردم در 23 تیر ثابت کردند در مقابل هرگونه افراطی‌گری و ساختار شکنی ایستادگی خواهند کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها