امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 16
۱۲:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2485
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 155
به گزارش فارس به نقل از بی بی سی، تور نرم افزاری است که به کاربران امکان می دهد بدون آنکه شناسایی شوند به سایت های مختلف سر زده و اقدامات مختلفی را ...

به گزارش فارس به نقل از بی بی سی، تور نرم افزاری است که به کاربران امکان می دهد بدون آنکه شناسایی شوند به سایت های مختلف سر زده و اقدامات مختلفی را در فضای سایبری انجام دهند.

بر اساس گزارش، آژانس ملی پلیس ژاپن که با حمایت گروهی از متخصصان فناوری تشکیل شده،گفته باید با جرائمی که به چنین روش هایی در شبکه اینترنت رخ می دهند، مقابله کرد.

بررسی های این گروه نشان می دهد یکی از هکرهای مشهور ژاپنی با نام مستعار Demon Killerاز نرم افزار تور برای مخفی نگهداشتن هویت خود بهره گرفته است.

پلیس ژاپن از ISP های این کشور خواسته است اگر مشتریان آنها از نرم افزار تور برای سواستفاده و خرابکاری استفاده کردند، دسترسیشان را مسدود نمایند.

Demon Killer هکری است که تا به حال بارها تهدید کرده در مدارس و شیرخوارگاه بمب گذاری خواهد کرد و پیام هایی را در این زمینه در فضای مجازی منتشر نموده است.

پلیس ژاپن 3 میلیون ین جایزه برای دستگیری این فرد تعیین کرده است.

تا به حال چهار نفر در ارتباط با این تهدیدات دستگیر شده اند، اما بررسی ها نشان داده که هکر اصلی با نفوذ به رایانه های این افراد و سواستفاده از آنها از راه دور و با استفاده از نرم افزار تور پیام های خود را منتشر نموده است.
انتهای پیام/ک
 
برچسب ها:
آخرین اخبار