امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24850
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۱
تعداد بازدید: 46
حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با ...

حجت‌الاسلام سید علی طاهری سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، گفت: در این جلسه طرح امر به معروف و نهی از منکر که به عنوان کمیسیون فرعی از کمیسیون شوراها به کمیسیون فرهنگی ارجاع شده بود، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: برای بررسی این طرح، از رئیس‌ ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و معاون پیشگیری از جرم قوه‌قضائیه دعوت کردیم تا در جلسه حضور یابند؛ بعد از بحث و بررسی جمع بندی این شد که به دلیل اشکالات موجود، این طرح همانطور که در کمیسیون شورها مسکوت مانده در کمیسیون فرهنگی نیز مسکوت بماند.

طاهری گفت: جمع بندی جلسه امروز درباره امر به معروف و نهی از منکر چنین شد که کارگروه ارشاد کمیسیون فرهنگی با همکاری معاونت پیشگیری از جرم قوه قضائیه، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر و مرکز پژوهش‌های مجلس در قم، طرح جدیدی را با نظر کارشناسان و علما درباره امر به معروف و نهی از منکر تدوین کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به بخش دوم جلسه امروز کمیسیون متبوعش تصریح کرد: لایحه موافقت‌نامه همکاری دوجانبه فرهنگی بین ایران و اوگاندا در کمیسیون فرهنگی بررسی و تصویب شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها