امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۸:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24864
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات یگان‌های ارتش سوریه در انهدام یک مرکز تجمع عناصر مسلح وابسته به گروه ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، عملیات یگان‌های ارتش سوریه در انهدام یک مرکز تجمع عناصر مسلح وابسته به گروه «جبهه النصره» در منطقه «الحجر الأسود» کشته شدن «الناصر ابو العباس» از سرکرده‌های این گروه و 30 نفر از عناصر وابسته به جبهه النصره را به دنبال داشت.

این درحالی است که در عملیات دیگر نیروهای ارتش سوریه در منطقه «القابون» کشته شدن ده‌ها فرد مسلح را به دنبال داشت که در میان آنها «محمد العباسی»، سرکرده گروه تروریستی موسوم به «کتیبة احرار قاسیون» شناسایی شده است.

اما از «جوبر» گزارش می‌شود که درگیری یگان‌های ارتش سوریه مستقر در نزدیکی میدان «المناشر» با افراد مسلح کشته و زخمی شدن شماری از عناصر مسلح در این منطقه را موجب شد که در میان کشته‌ها «محمد سلیم» از سرکردگان گروه‌های تروریستی منطقه مشاهده شده است.

همچنین عملیات ارتش سوریه در نزدیکی ایستگاه برق منطقه «عدرا» کشته و زخمی شدن چند فرد مسلح از جمله «خالد ورد الشام»، از سرکرده‌های گروه‌های تروریستی منطقه را به دنبال داشته است.

و سرانجام اینکه مناطق داریا، الهاشمیة، دیر سلمان و حرملة شاهد مجموعه عملیات‌های نظامی ارتش سوریه بوده که در جریان آن ده‌ها فرد مسلح کشته و زخمی شدند.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها