امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24865
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۳۳
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، علمای بحرینی تاکید کردند تعرض به زنان از بزرگترین و زشت ترین جنایات است ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه العالم، علمای بحرینی تاکید کردند تعرض به زنان از بزرگترین و زشت ترین جنایات است و تنها افراد بی وجدان و بی اخلاق مرتکب اینگونه اقدامات می شوند و این جنایات زمانی که از سوی دستگاه‌های رسمی صورت می گیرد، بدتر است.

علمای بزرگ بحرینی گفتند: تعرض به یکی از زنان مومن را براساس آخرین خبرهای دردناک در این باره و همچنین اقداماتی که علیه بازداشت شدگان صورت می‌گیرد و بدور از شرف و انسانیت است، به شدت محکوم می‌کنیم.

"ریحانه الموسوی" یکی از بازداشت شدگانی است که اخیرا در جلسه محاکمه گفت که وی را هنگام بازجویی عریان کرده اند.

علمای بزرگ بحرینی دولت آل خلیفه را مسئول مستقیم این تجاوزات و ادامه آن دانسته و تأکید کردند: دولت با این اقدامات خطرناک عمدا چشم اندازهای راه حل سیاسی را می بندد و وارد جنگ مستقیم با دین خدا و احکام و ارزش های آن می شود و قصد دارد وجدان اسلامی این ملت مومن را تحریک کند.

این علما با بیان اینکه هرگز نمی توان اینگونه تجاوزات علیه زنان را پذیرفت، درخواست کردند دختری که مورد تعرض قرار گرفته و همه بازداشت شدگان زن و مرد هر چه سریعتر آزاد شوند و کسانی که حقوق شهروندان بیگناه را نقض کرده اند مجازات شوند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها