امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 13
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24916
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۳۱
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی که در نشست مشترک با مجلسی‌ها در مجموعه بهارستان سخن ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی که در نشست مشترک با مجلسی‌ها در مجموعه بهارستان سخن می‌گفت، اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی برآمده از اجتهاد و جهاد علما و فقهای بزرگ در صدر مشروطیت است.

* باید حرمت و اقتدار مجلس بازگردد

وی افزود: مجلس نماد مهم مردم‌سالاری است و تک تک نمایندگان به عنوان نماینده کل ملت ایران هستند.

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه اگر در سال‌‌های اخیر گاهی نسبت به مجلس بی‌حرمتی شد، این حرمت و اقتدار باید به آن بازگردد، تصریح کرد: دولت آینده به مجلس شورای اسلامی به عنون یک نهاد مهم و تاثیرگذاری که امام فرمود عصاره فضائل یک ملت است، می‌نگرد.

* نگاه دولت آینده به قوانین مصوب مجلس

روحانی بر همین اساس خاطرنشان کرد‌ که مصوبات مجلس به عنوان نهاد قانون‌‌گذاری که محصول کار آنها پس از تایید شورای نگهبان است برای همه از جمله دولت‌ آینده لازم‌الاتباع خواهد بود.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی بی‌تردید ادامه دهنده راه سیاستمدار بزرگی چون شهید مدرس است که امام عزیز ما به او عشق می‌ورزید و افتخار مجلسیان این است که ادامه دهنده راه او باشند.
* مدرس الگوی بزرگ سیاست، اخلاق و شجاعت در قانون‌گذاری است
رئیس جمهور منتخب گفت: بی‌تردید شهید مدرس یک الگوی بزرگ در سیاست، اخلاق، شهامت و شجاعت و قانون‌گذاری بود و هنوز حرفهای او نو و تازه است.
ادامه دارد...
برچسب ها:
آخرین اخبار