امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2495
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۶
تعداد بازدید: 146
به گزارش فارس به نقل از بلفاست تلگراف، پایین بودن مالیاتی که گوگل در انگلیس پرداخته باعث خشم و نارضایتی بسیاری از مقامات دولتی و مالکان شرکت های ...

به گزارش فارس به نقل از بلفاست تلگراف، پایین بودن مالیاتی که گوگل در انگلیس پرداخته باعث خشم و نارضایتی بسیاری از مقامات دولتی و مالکان شرکت های خصوصی شده، اما اریک اشمیث از این مساله دفاع کرده است.

اظهارات وی پس از آن صورت می گیرد که در سال 2012 کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس بریتانیا با تقبیح عملکرد شرکت های چندملیتی مانند گوگل از اینکه آنها به روش های مختلف قانونی و حقوقی مالیات کمی می پردازند، اظهار نارضایتی کرده و رفتار گوگل را غیراخلاقی توصیف کردند.

در مقابل اشمیث می گوید گوگل در بریتانیا سرمایه گذاری سنگینی کرده و خدمات این شرکت اقتصاد این کشور را تقویت می کند. وی افزوده که بریتانیا بازار خوبی برای گوگل بوده و این شرکت از طریق شبکه تبلیغاتیش و راه اندازی شرکت های نوپا میلیاردها پوند به جیب زده است.

او در ضمن مدعی شده که گوگل کاملا منطبق بر قوانین عمل می کند و اگر هم قوانین مالیاتی بریتانیا تغییر کند خود را با آن هماهنگ خواهد کرد.

به دنبال این اظهارنظرها تعدادی از نمایندگان مجلس بریتانیا از دیوید کامرون نخست وزیر این کشور خواستند تا اریک اشمیث را از سمتش به عنوان مشاور دولت بریتانیا عزل کند.
انتهای پیام/م
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها