امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24965
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۴۶
تعداد بازدید: 280
به گزارش"ادیان نیوز"، یک مفتی سلفی وابسته به ارتش آزاد سوریه به نام "انس عیروط" در طی اظهاراتی خواهان تشدید حملات به شیعیان سوری شد تا هر چه بیشتر ...

به گزارش"ادیان نیوز"، یک مفتی سلفی وابسته به ارتش آزاد سوریه به نام "انس عیروط" در طی اظهاراتی خواهان تشدید حملات به شیعیان سوری شد تا هر چه بیشتر جو رعب و وحشت ایجاد شود.

وی در سخنان خود خطاب به تروریست ها دستور می دهد: باید بر روستاهای شیعه نشین تمرکز کنید... آنها را در خانه هایشان هدف قرار دهید... باید ضربه های اساسی به آنها بزنید... نباید این چنین در آرامش و امان زندگی کنند ... نباید اجازه دهید حکومت هیچ گونه حمایتی از آنها داشته باشد.

اگر ما این روستاهای شیعه نشین را در پایگاه های خود هدف قرار دهیم بر علیه بشار اسد به پا خواهند خاست. در مکان هایی که از کنترل نظام خارج شده دائما بمب و موشک است باید همین جو را در مناطق شیعه نشین نیز ایجاد کنیم تا رعب و وحشت در همه ی مناطق به یک شکل باشد.

این مفتی شخصیت های شیعی طرفدار اسد را به قطع روابط با وی دعوت کرد اما آنها خواستار توقف کشتار شیعیان بر اساس اختلافات فرقه ای شدند. عیروط در سخنان خود اعتراف نمود که ارتش آزاد در دو منطقه ی جبل الاکراد و جبل الترکمان مرتب روستاهای شیعه نشین را مورد هدف قرار میدهند تا آنها را آواره نمایند

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها