امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۲۲:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24966
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۲
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس علی اکبر جاویدان یکشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در این راستا هفته گذشته ماموران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس علی اکبر جاویدان یکشنبه شب در جمع خبرنگاران گفت: در این راستا هفته گذشته ماموران پلیس در جریان دستگیری یک فروشنده ماده مخدر شیشه 2.5 میلیون رشوه پیشنهادی را رد کردند که بیانگر سلامت کار در اجرای ماموریت‌های انتظامی است.

وی ادامه داد: در سال 91 همچنین 89 درصد به نسبت سال 90 رشد رد رشوه را شاهد بودیم که به لحاظ مبلغ نیز 230 درصد رشد نشان می‌دهد.

این مسئول خاطرنشان کرد: تمام پرونده‌های یاد شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شده است.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی هرمزگان در ادامه بیان داشت: پلیس استان در سه ماهه امسال نیز به لحاظ تعداد، 18 درصد و مبلغ نیز دو درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد عملکرد را در این شاخص داشته است.

به گفته جاویدان، در سه ماهه امسال همچنین هشت درصد ارتقا تقدیر و تشکر از پرسنل انتظامی استان را داشته‌ایم که نشان از تعالی رفتار ماموران و قدرشناسی مردم از این رویکرد است.

وی با بیان اینکه رویکرد تعاملی و شهروند محور پلیس موجب ارتقا نظارت مردمی شده، اضافه کرد: تماس‌های روزانه مردم با واحد 197 نظارت همگانی پلیس، که در قالب شکایت، انتقاد، پیشنهاد و همچنین تقدیر و تشکر صورت می‌پذیرد ظرفیت بسیار مهمی را در مسیر ارتقا خدمات مطلوب به آحاد جامعه فراهم کرده است.

جاویدان حضور مستقیم پلیس‌های تخصصی و از همه مهم‌تر حضور بی واسطه فرماندهی انتظامی استان و رسیدگی فوری به درخواست‌های مردمی را از جمله مزیت‌های واحد نظارت همگانی عنوان کرد که رضایت مردم را در پی دارد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی هرمزگان در پایان تاکید کرد: قطعا افزایش نظارت مردمی و تعامل شهروندان با پلیس موجب ارتقا سطح ماموریت‌های نیروی انتظامی است و انتظار می‌رود مردم استان همواره با نظارت بیشتر، پلیس را برای خدمات‌ بهتر یاری کنند

انتهای پیام/88007/ن۳۰
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها