امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 24976
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۰۹:۳۰
تعداد بازدید: 147
سروت تازگل تکواندوکار وزن چهارم تیم ملی ترکیه در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به مکزیک، اظهار داشت: مهمترین برنامه من بعد از کسب مدال طلا در المپیک ...

سروت تازگل تکواندوکار وزن چهارم تیم ملی ترکیه در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به مکزیک، اظهار داشت: مهمترین برنامه من بعد از کسب مدال طلا در المپیک لندن حضور در مسابقات جهانی بود. خدا را شکر که به این مهم نیز رسیدم. در حال حاضر هم از لحاظ فیزیکی در شرایط خوبی قرار دارم.

وی افزود: تیم ملی ترکیه با نفرات خوبی در این دوره از مسابقات شرکت کرده و ما نیز مثل دیگر کشورها آمده‌ایم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم.

دارنده نشان طلای المپیک لندن در پاسخ به این سئوال که آیا از نفراتی که در اوزان چهارم در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند شناخت داری یا خیر گفت: همه نفرات را نمی‌شناسم تنها برخی از چهره‌ها را که در طول این چند سال در مسابقات مختلف حضور داشته‌اند را می‌شناسم. البته وزن چهارم تیم ملی ایران را نیز نمی شناسم و در مراسم افتتاحیه که ملی پوشان ایرانی را دیدم خیلی نفرات برایم آشنا نبودند. گویا تیم ملی ایران این دوره از مسابقات با ترکیب کاملا جوان و جویای نام به مکزیک آمده است.

تکواندوکار تیم ملی ترکیه در ادامه خاطر نشان کرد: از اینکه گفتید محمد باقری معتمد پس از المپیک با مصدومیت شدیدی روبرو شده و این دوره از مسابقات را از دست داده ناراحت شدم. محمد دوست من است و برایش آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هر جا که هست موفق باشد.

تازگل در پاسخ به این سئوال که آیا حضور تکواندوکار کره جنوبی در وزن چهارم  کار را برایت سخت نکرده است، اظهار داشت:  در این دوره از مسابقات در بازی سوم باید با تکواندوکار تیم ملی کره مبارزه کنم و هدفم فقط کسب مدال طلا است و اصلا برایم فرقی ندارد که چه کسی قرار است مقابل من مبارزه کند. امیدوارم که در پایان با شکست حریفانم بهترین مدال را کسب کنم.

تازگل در پایان گفت: تیم ملی تکواندوی ایران هر بار در مسابقات مختلف شرکت کرده یکی از سکوهای قهرمانی را کسب کرده است. قطعا در این دوره از رقابت ها نیز برای دفاع از عنوان قهرمانی آمده است. تکواندوی ایران همیشه یکی از سه سکوی قهرمانی را از آن خود کرده و در این دوره از مسابقات هم با توجه به اینکه با ترکیب جوان وارد مکزیک شده قطعا سکو نشین خواهد شد.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها