امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۹:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25007
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۳
تعداد بازدید: 92
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع پلیس مصر اعلام کردند: افراد مسلح و سربازان مصری در منطقه شبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، منابع پلیس مصر اعلام کردند: افراد مسلح و سربازان مصری در منطقه شبه جزیره سینا با یکدیگر درگیر شدند.

این منابع در عین حال به وقوع تلفات احتمالی در این درگیریها اشاره ای نکردند.

این منابع افزودند: درگیری ها در منطقه الوفاق در شمال شبه جزیره سینا و بعد از ناکامی افراد مسلح در منفجر کردن یک دستگاه خودروی پلیس روی داد.

در این میان؛ میانجیگران قبایل منطقه در تلاش برای برقراری آتش بس هستند.

تاکنون چند نظامی مصری و تعدادی از افراد مسلح در این درگیری ها کشته یا زخمی شده اند.

در همین حال، خبرگزاری رویترز نیز از حمله به یک دستگاه اتوبوس در ساعات پایانی شب گذشته در استان شمال شبه جزیره سینا خبر داد که در جریان آن ۴ نفر کشته و 16 نفر دیگر زخمی شدند.

طارق خاطر قائم مقام وزارت بهداشت این استان مصر به خبرگزاری رویترز گفت: زخمی ها به بیمارستان منتقل شدند.

شاهدان عینی گفتند که یک راکت به این اتوبوس حامل کارگران کارخانه سیمان در جاده فرودگاه العریش در خارج از این شهر اصابت کرد.

یک شاهد عینی گفت: احتمال می رود که فرودگاه العریش یا یک خودروی زرهی پلیس هدف این راکت بوده و اشتباهی به اتوبوس اصابت کرده است.

درهمین حال، منابع امنیتی گفتند که افراد مسلح صبح امروز دوشنبه یک تاسیسات امنیتی درحال ساخت در شمال سینا را منهدم کردند که در جریان آن یکی از ساکنان منطقه آسیب دید.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها