امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25025
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 119
محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

محسن پرویز سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره روند بهبودی خود اظهار داشت: برای بازتوانی به بیمارستان مراجعه کرده‌ام، این جلسه از سوی بیمارستان انجام می‌شود تا افرادی که تحت عمل قلب قرار می‌گیرند کم کم ورزش کرده و برای فعالیت بدنی بیشتر آماده شوند.

وی پیرامون مشکلات پس از عمل موضوعی را قابل ذکر ندانست و افزود: مشکل تنها محل عمل است، توصیه پزشکان برای بیماران اینگونه استراحت دو ماهه است تا کار جدی صورت نگیرد، حدود یک ماه تقریبا سپری شده و احتمالا کم کم کارها در حد مختصر آغاز خواهم کرد.

«محسن پرویز» سخنگوی انجمن قلم ایران و معاون فرهنگی اسبق وزارت ارشاد روز سه‌شنبه 28 خرداد در بیمارستان قلب تهران تحت عمل جراحی به دلیل گرفتگی رگ‌های قلب قرار گرفته بود. به گفته پزشکان انسداد 4 رگ پرویز را راهی بیمارستان کرد که بلافاصله با گرفتن رگ از دست و پا این انسداد برطرف شد و پرویز اکنون در منزل دوران نقاهت را سپری می‌کند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها