امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۱:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25047
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۲
تعداد بازدید: 107
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 18:15 روز گذشته بر اثر تصادف یک‌دستگاه تریلر ...

سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس اعلام کرد: در ساعت 18:15 روز گذشته بر اثر تصادف یک‌دستگاه تریلر ایویکو، یک‌دستگاه کامیون بنز و یک‌دستگاه سواری ماکسیما در کیلومتر 16 محور سراب - بستان آباد در استان آذربایجان شرقی، موجب مرگ 2 نفر شد که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری ماکسیما اعلام کردند.

وی در ادامه گفت: همچنین در ساعت 9:30 روز گذشته بر اثر تصادف یک‌دستگاه نیسان پاترول و یک‌دستگاه سواری پیکان در کیلومتر 155 محور ایذه - دهدز در استان خوزستان، 2 نفر جان خود را از دست دادند و 2 نفر دیگر مجروح شدند که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده نیسان پاترول اعلام کردند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص حادثه دیگری گفت: برابر اعلام پلیس راه استان اصفهان در ساعت 6:20 صبح روز گذشته بر اثر تصادف یک‌دستگاه تریلر و یک‌دستگاه مینی بوس بنز در کیلومتر 30  محور شهرضا - اصفهان در استان اصفهان، 3 کشته و 4 مجروح برجای گذاشت که کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدم توجه به جلو از جانب راننده تریلر اعلام کردند.

سرهنگ سلبی افزود: با بررسی تصادفات رانندگی در روز گذشته مهمترین علل حوادث عدم توجه به جلو 32 درصد، تخطی از سرعت مطمئنه 20 درصد، عدم رعایت حق تقدم 16 درصد، انحراف به چپ 10 درصد و خستگی و خواب آلودگی 7 درصد بوده است و بر اساس همین گزارش 43 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها و 9 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها