امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25051
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر به سازمان مهندسی ارتش و اداره مهندسان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر به سازمان مهندسی ارتش و اداره مهندسان نظامی و نیروهای گارد مرزی واقع در جبهه شرقی مصر دستور داد تا همه تونل‌های واقع در مرز بین‌المللی را طی چند روز آینده و پیش از آغاز عملیات امنیتی برای پاکسازی سینا، تخریب نمایند.

فرماندهی کل نیروهای مسلح مصر اعلام کرد که هدف از این طرح، بستن هر گونه گذرگاه غیرقانونی است که احتمال دارد عناصر خطرناک از آن نفوذ کرده و به امنیت ملی مصر ضربه بزنند.

یک منبع نظامی نیز در این باره گفت که السیسی به «طاهر عبدالله» رئیس سازمان مهندسان ارتش دستور داده تا همه تونل‌های واقع در مرز نوار غزه را با استفاده از تجهیزات سنگین و یا پر کردن آب در داخل تونل‌ها در مدت زمان کوتاه، تخریب نمایند و اجازه ندهند هیچ طرفی به امنیت ملی مصر ضربه بزند و یا با قاچاق مواد غذایی و نفتی به نوار غزه در سایه بحران‌های مصر به ملت این کشور آسیب برساند.

بر اساس این گزارش فرماندهی کل نیروهای مسلح همچنین از اداره اطلاعات جنگی و شناسایی خواست تا تحرکات همه کسانی که ظرف 6 ماه گذشته، از طریق گذرگاه مرزی رفح وارد سینا شده‌اند، زیرنظر بگیرد.

انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها