امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 22
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25061
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بزرگترین کتابخانه استان سمنان ساعت 18 امروز دوشنبه 24 تیرماه با حضور ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بزرگترین کتابخانه استان سمنان ساعت 18 امروز دوشنبه 24 تیرماه با حضور «محمدرضا رحیمی» معاون اول رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

براساس این گزارش، تا پایان سال گذشته فضای کتابخانه‌های استان بالغ بر 19 هزار و 59 متر مربع بود که این فضا با افتتاح کتابخانه مرکزی شهرستان سمنان به 27 هزار و 29 متر مربع می‌رسد.

این کتابخانه در فضایی با زیربنای 7565 متر مربع ساخته شده است و در بدو تاسیس در بردارنده حدود 30 هزار جلد خواهد بود، البته تعداد مجلدات افزایش می‌یابد چرا که منابع در حال ورود به این استان و فهرست نویسی هستند.

از ابتدای سال 92 تاکنون 4 کتابخانه در سطح شهر سمنان راه‌اندازی شده که با راه‌اندازی این کتابخانه فضای کتابخانه‌های استان از 19 هزار و 59 متر مربع به 19 هزار و 464 متر مربع افزایش یافته است.

استان سمنان ششمین استانی است که امروز کتابخانه مرکزی آن افتتاح می‌شود؛ قرار است طی یک ماه آینده کتابخانه این استان با 50 هزار جلد کتاب کار خود را آغاز و تا پایان سال آمار مجلدات آن به یکصد هزار جلد می‌رسد.

کتابخانه مرکزی سمنان، با زیربنای 7000متر مربع بزرگترین و مجهزترین کتابخانه عمومی این استان است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها