امروز : پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۱۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25068
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۳۴
تعداد بازدید: 40
 محمدحسن ابوحمزه، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره کتاب «دیده‌بان‌ها ...

 محمدحسن ابوحمزه، نویسنده ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات باشگاه خبری فارس «توانا»، درباره کتاب «دیده‌بان‌ها ایستاده می‌خندند»، بیان داشت: این کتاب، مجموعه داستان طنز با موضوع دفاع مقدس است.

وی اضافه کرد: در کتاب «دیده‌بان‌ها ایستاده می‌خندند»، 10 داستان با موضوع دفاع مقدس روایت شده که شخصیت‌ اصلی همه داستان‌ها ثابت است اما موضوعات داستان‌ها با یکدیگر متفاوت هستند.

ابوحمزه ادامه داد: برای چاپ و انتشار کتاب «دیده‌بان‌ها ایستاده می‌خندند» با بنیاد ادبیات داستانی به گفت‌وگو پرداختم که پس از رسیدن به نتیجه نهایی این کتاب را برای گروه سنی بزرگسالان به چاپ خواهم رساند.

وی درباره رمان «واقعه دوم فروردین سال 42»، عنوان کرد: این رمان را به سفارش واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری در قالب مجموعه کتاب‌های «طرح رمان نوجوان» به نگارش درآوردم که دربردارنده 130 صفحه برای گروه سنی نوجوان است.

نویسنده کتاب «دختران فیروزه‌ای»، بیان کرد: موضوع رمان «واقعه دوم فروردین سال 42» همان طور که از عنوان آن پیدا است به سال 42 و حمله به مدرسه فیضیه قم مربوط می‌شود که در قالب داستان به نگارش درآمده و کاملاً جذاب است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها