امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25081
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۱
تعداد بازدید: 54
اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره ...

اسماعیل جلیلی عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه تاکنون جلسه‌ای بین فراکسیون اصولگرایان و فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت برگزار نشده است، اظهار داشت: بحث همکاری‌های مشترک این دو فراکسیون در حد پیشنهاد است.

وی با بیان اینکه این پیشنهاد بدین گونه است که تلاش کنیم این دو فراکسیون در فضای جدید کنار هم قرار بگیرند، خاطرنشان کرد: این موضوع در دستور کار است که این دو فراکسیون در کنار هم قرار گرفته و به برنامه واحدی برسند.

جلیلی با تاکید بر اینکه بحثی برای ادغام دو فراکسیون مطرح نیست، ادامه داد: با توجه به اینکه هدف مشترک است به دنبال برگزاری جلسات و همکاری‌های مشترک هستیم.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به آغاز فعالیت دولت جدید در ماه‌های آینده اظهار داشت: اکنون که بحث تعامل با دولت مطرح است به دنبال کمک به فضای اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور هستیم که با به اشتراک گذاشتن دغدغه‌های مشترک دو فراکسیون گام‌های مثبتی در این زمینه‌ها برداریم.

وی با اعلام اینکه ساز و کار فعالیت با فراکسیون اصولگرایان در جلسه شورای مرکزی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت، تصریح کرد:‌ در جلسه یاد شده در این باب بحث و بررسی شده و آنگاه اقدام صورت خواهد گرفت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها