امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۶:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 2509
تاریخ انتشار: ۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۵۷
تعداد بازدید: 277
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر نشر فرهنگ اسلامی در آستانه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نخستین مجلد از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، دفتر نشر فرهنگ اسلامی در آستانه بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نخستین مجلد از مجموعه «کتاب انقلاب» را به قلم حجت‌الاسلام محمدرضا زائری منتشر کرد.

این کتاب با زیرعنوان «فصل بیداری» به بازخوانی اندیشه‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران می‌پردازد.

بخشی از این اندیشه‌ها در مجموعه کتاب «صحیفه نور» مکتوب شده و مولف کوشیده است پس از تلخیص سخنان امام خمینی(ره) با اضافه کردن شرح‌هایی مخاطب را به تامل در بیانات بنیان‌گذار فقید انقلاب اسلامی ترغیب کند.

زائری در مقدمه کتاب خود نوشته است: «سخنان دلنشین و گهربار امام راحل خلاصه و چکیده معارف اسلامی و الهی به زبان روز است و «صحیفه نور» جاودان و خواندنی و تازه خواهد ماند؛ مجموعه‌ای که چکیده و روح معارف اسلامی و الهی را در قالب زمان معاصر برای همگان عرضه می‌کند و این کتاب کوچک، پنجره‌ای به آن آسمان بزرگ و گسترده خواهد بود تا «صحیفه نور» را به تناسب استفاده و نیاز عموم مخاطبان از آغاز و به تدریج به بازخوانی بنشینیم و بهانه‌ای باشد تا مشتاقان و تشنگان آن سخن گوارا را پیاله‌ای بنوشاند.

بنابراین گزارش، می‌توان «کتاب انقلاب» را نوشتاری کاربردی و سهل‌الوصول در استخراج اندیشه‌های داهیانه رهبر فرزانه‌ای دانست که بنیان‌گذار بیداری اسلامی بود، از این رو انتخاب زیرعنوان «فصل بیداری» برای این مجموعه نیز هوشمندانه و هدف‌دار تلقی می‌شود.

«کتاب انقلاب؛ فصل بیداری» در420 صفحه و به بهای 130 هزار ریال منتشر شده است.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار