امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25100
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، دو تن از سر نشینان اتوبوس حامل کارگران مصری در دم جان باخته و وضعیت سلامتی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در قاهره، دو تن از سر نشینان اتوبوس حامل کارگران مصری در دم جان باخته و وضعیت سلامتی برخی از زخمیان وخیم گزارش شده است.

این گزارش حاکی است، مجموعه‌ای از عناصر تروریستی به یک خودروی زرهی وابسته به ارتش مصر در حال تأمین امنیت اتوبوس حامل کارگران در صحرای سینا بود، ‌حمله کرده ولی به جای خودروی زرهی، اتوبوس مذکور را هدف قرار دادند که 17 کشته و زخمی بر جای گذاشت.

نیروهای دفاع شهری و اورژانس مصر فوراً به محل حادثه اعزام شده و اجساد قربانیان و زخمیان را به بیمارستان شهر العربش منتقل کردند. تعدادی از مجروحان که وضعیت سلامتی آنها وخیم گزارش شده است، توسط بالگردهای اورژانس وابسته به نیروهای مسلح مصر به بیمارستان‌های پایتخت این کشور منتقل شدند.

یک منبع نظامی مصر به خبرنگار ما در قاهره گفت: نیروهای نظامی مصر عملیات گسترده‌ای را برای پاکسازی مناطق شمالی و مرکزی سینا از وجود شبیه نظامیان آغاز کرده‌اند و با تشدید تدابیر امنیتی در ورودی‌ها و خروجی‌های صحرای سینا، تعدادی از نیروهای خود را در داخل تونل شهید احمد حمدی که کانال سوئز را به صحرای سینا مرتبط می‌سازند، مستقر کرده‌اند.

این حادثه همزمان با انفجار تروریستی در مقابل یکی از مقرهای پلیس در صحرای سینا رخ داد که چند کشته و زخمی بر جای گذاشت.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها