امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۰:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25101
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 64
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرهنگ دوم صغیر موسی، سخنگوی ارتش ملی نیجریه، در بیانیه‌ای اعلام کرد بسیاری از زنان، دختران و کودکانی که ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، سرهنگ دوم صغیر موسی، سخنگوی ارتش ملی نیجریه، در بیانیه‌ای اعلام کرد بسیاری از زنان، دختران و کودکانی که عناصر بوکوحرام ربوده بودند، آزاد شده و به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند.

منطقه بولابولین انگانارام در شهر مایدوگوری در شمال شرق نیجریه که درگیری‌ها در آنجا جریان دارد پایگاه بوکوحرام محسوب می‌شود.

این سرهنگ ارتش نیجریه گفت که سربازان نیجریه‌ای با عناصر بوکوحرام در فاصله زمانی بین سوم تا هشتم جولای در مایدوگوری درگیر شدند و توانستند برخی تروریست‌ها را بکشند.

در حال حاضر خطوط تلفن همراه در منطقه مایدوگوری قطع است به همین دلیل بررسی صحت و سقم بیانیه‌ای که ارتش در رابطه با درگیری با گروه بوکوحرام منتشر کرده است، امکان پذیر نیست.

از پانزدهم ماه مه که ارتش نیجریه عملیات گسترده‌ای را علیه فعالان بوکوحرام آغاز کرد، دسترسی به مناطق شمال شرقی این کشور بسیار محدود شده است. ارتش نیجریه عملیات گسترده خود را علیه بوکوحرام در سه استان شمالی نیجریه (بورنو، یوب و اداماوا) آغاز و در این مناطق حالت فوق العاده برقرار کرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها