امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25103
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۳
تعداد بازدید: 74
به گزارش فارس، پایگاه خبری دبکا فایل نزدیک به محافل جاسوسی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که انفجار ضاحیه جنوبی بیروت و منطقه بئر العبد احتمالا برخی دفاتر ...

به گزارش فارس، پایگاه خبری دبکا فایل نزدیک به محافل جاسوسی رژیم صهیونیستی اعلام کرد که انفجار ضاحیه جنوبی بیروت و منطقه بئر العبد احتمالا برخی دفاتر اطلاعاتی و ارتباطاتی وابسته که حزب‌الله لبنان را هدف قرار داده بود.

این پایگاه خبری می‌نویسد که بعد از اینکه هیچ گروه معتبری مسئولیت این انفجار را بر عهده نگرفت، تهران و بیروت دچار تردید شده‌اند که دست سازمان‌های جاسوسی اسرائیل در پس پرده این ترور قرار گرفته است، این موضوع فرضیه دست داشتن عناصر سازمان‌های جاسوسی اسرائیل در دست داشتن در این اقدام تروریستی را تقویت کرده است، البته هنوز اطلاعات دقیق و قطعی در این رابطه وجود ندارد.

سه شنبه دو هفته پیش انفجاری تروریستی در منطقه بئرالعبد در ضاحیه جنوبی بیروت انجام شد که در جریان آن 53 نفر از شهروندان لبنانی زخمی شدند که البته جراحت بیشتر آنها سطحی بود.

یک گروه ناشناس سوری با عنوان گروه 313 برای مأموریت‌های ویژه مسئولیت این انفجار را بر عهده گرفته است، اما منابع خبری اعلام کردند که در جریان تحقیقات از خودروی منفجر شده مشخص شد که سامانه انفجاری این خودرو یک دستگاه اسرائیلی بوده است.

بیشتر کشورهای جهان این انفجار تروریستی را محکوم کردند، اما عربستان و رژیم صهیونیستی در این باره سکوت کردند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها