امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۸:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25116
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نسخه جدید را سانگ ایل لی براساس قصه فیلم اسکاری کلینت ایستوود کارگردانی کرده و با همان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این نسخه جدید را سانگ ایل لی براساس قصه فیلم اسکاری کلینت ایستوود کارگردانی کرده و با همان نام«نابخشوده» اکران عمومی خواهد شد.

در ژاپن، اولین آگهی تبلیغاتی این وسترن تلخ و سیاه پخش شد. تهیه کنندگان فیلم، این آگهی تبلیغاتی دو دقیقه‌ای را روی اینترنت هم قرار داده‌اند.

منتقدان سینمایی ژاپن می‌گویند منتظر هستند تا ببینند سانگ ایل لی با قصه فیلم کلینت ایستوود چه کرده و نسخه ژاپنی این فیلم چگونه است.

کن واتانابه بازیگر سرشناس سینمای ژاپن در نقش اصلی «نابخشوده» ژاپنی زبان بازی کرده است . در نسخه اصلی فیلم، این نقش را خود ایستوود بازی کرد.

قصه نسخه ژاپنی«نابخشوده» در قرن هجدهم میلادی در روستای هوکایدو اتفاق می‌افتد. در این محل است که یک سامورایی بازنشسته دوباره فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

در شرایطی که جامعه ژاپن در حال گذر از سنت به مدرنیسم است و روش‌های قدیمی دارد منسوخ می‌شود، این سامورایی به شیوه‌های قدیمی کار رجوع می‌کند تا از گروهی از آدم‌های فقیر و تیره بخت کمک کند.

به نوشته سایت ایرنتنی مووی وب ، منتقدان و تحلیل‌گران اقتصادی سینمای ژاپن برای «نابخشوده» ژاپنی زبان پیش‌بینی فروش بالایی را در جدول گیشه نمایش سینماها می‌کنند.

نسخه اصلی فیلم در سال 1992 به روی پرده سینماها رفت و لقب یک ضد وسترن را گرفت . این فیلم در کنار «با گرگ ها می‌رقصد» کوین کاستنر دست به احیای ژانر فراموش شده وسترن زدند.

«نابخشوده» موفق به دریافت چهار جایزه اسکار (و از جمله بهترین فیلم و کارگردان) شد. جین هکمن برای این فیلم جایزه بهترین اسکار بازیگر مرد نقش مکمل را گرفت. ولی خود ایستوود نتوانست به جایزه بهترین بازیگر مرد دست پیدا کند.

منتقدان سینمایی نقدهای مثبتی بر روی فیلم نوشتند و استقبال تماشاگران از آن، یک فروش 101 میلیون دلاری را برای این درام وسترن به همراه آورد. این فیلم با هزینه تولید 14 میلیون دلاری تهیه شد.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها