امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۷:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25118
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 61
«سعید هاشمی» تهیه‌کننده فیلم رئال انیمیشن « راز صندوقچه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید بخش انیمیشن فیلم توضیح داد: فیلمبرداری ...

«سعید هاشمی» تهیه‌کننده فیلم رئال انیمیشن « راز صندوقچه» در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره روند تولید بخش انیمیشن فیلم توضیح داد: فیلمبرداری بخش‌های رئال فیلم که حدود نیمی از فیلم را به خود اختصاص داد آذرماه سال گذشته به پایان رسید. اما تاکنون هنوز بخش انیمیشن فیلم که با تکنیک دو بعدی است آماده نشده است.

وی درباره علت عدم آماده شدن بخش انیمیشن فیلم گفت: به دلیل مشکلات مالی تاکنون دو گروه انیمیشن برای فعالیت در این پروژه حاضر شدند اما ما نتوانستیم به تعهدات مالی خود عمل کنیم و کار را رها کردند.

هاشمی درباره علت عدم انجام تعهدات مالی توضیح داد: تولید فیلم در ابتدا  قرار بود با مشارکت 50 درصدی فارابی و آموزش و پرورش صورت گیرد اما متاسفانه آموزش و پرورش پس از پرداخت 20 درصد از تعهدات مالی دیگر به تعهداتش عمل نکرد. من به شخصه برای پیشرفت فیلم هم بخشی از سرمایه را تقبل کردم اما هنوز فیلم به ثمر نرسیده است.
 وی درباره ارایه فیلم به جشنواره کودک توضیح داد: فارابی علاقمند است که فیلم در جشنواره کودک به نمایش درآید اما فارابی هم به دلیل مشکلات مالی نمی‌تواند کمک چندانی به فیلم کند و ما همچنان در بلاتکلیفی هستیم. اگر آموزش و پرورش به تعهدات مالی خود عمل می‌کرد ما تاکنون فیلم را تحویل داده بودیم ومی توانستیم در جشنواره کودک و نوجوان حضور داشته باشیم.

بنابراین گزارش، فیلمنامه فیلم «راز صندوقچه» که در ژانر کودک و با فضای فانتزی است، بطور مشترک توسط وحید گلستان و منصور غلامی نوشته شده است و موضوع آن هم درباره بزغاله‌ای است که با اشتباه خود موجب بروز  مشکلاتی برای خود و دیگران می‌شود و تنها کسی که می‌تواند این مشکلات را برطرف کند، خودش است.

در این فیلم که وحید گلستان آن را کارگردانی می‌کند، مهران احمدی با گریمی متفاوت درنقش «گرگ خان» به همراه علیرضا خمسه، حدیث فولادوند، حسن معجونی، رضا فیض نوروزی، نادر سلیمانی، علی ابوالحسنی و غزل ذوالفقاری حضور دارند. در این فیلم بازیگران گریم‌های متفاوتی دارند و فیلم فضای فانتزی دارد که به خوبی می تواند با مخاطب خود  ارتباط برقرار کند. این فیلم مخصوص کودکان 7 تا 9 ساله است

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها