امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۱:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25123
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۳۴
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لیوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده سینما ابراز تمایل کرده که یکی از تهیه کنندگان اولین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، لیوناردو دی کاپریو بازیگر و تهیه کننده سینما ابراز تمایل کرده که یکی از تهیه کنندگان اولین فیلم بلند سینمایی این مستند ساز باشد.

ارول موریس تا این لحظه توضیحی درباره خط اصلی قصه بلند سینمایی خود نداده است. ولی گفته می‌شود «هلند،میشیگان» حال و هوایی اجتماعی و سیاسی دارد.

فیلم‌نامه فیلم را اندرو سودروسکی نوشته،که یک فیلم‌نامه نویس تازه وارد است و این فیلم‌نامه اولین کار مهم بلند سینمایی وی به حساب می‌آید.

به نوشته نشریه اسکرین اینترنشنال، موریس در توضیحی پیرامون فیلم خود گفته یک کار دلهره‌آور تعلیقی است که با طنز سیاه و تلخ مخلوط می‌شود.

منابع نزدیک به پروژه می‌گوید «هلند،میشیگان» چیزی بین کمدی‌های سیاه برادران کوئن(هم‌چون«فارگو») و «پاریس تگزاس» فیلم تحسین شده ویم وندرس خواهد بود.

جالب این که ارول موریس خودش از دوستداران فیلم‌های سینمایی این کارگردانان مولف و غیر متعارف سینماست و به مصاحبه‌هایش گفته فیلم‌های آنان را دوست دارد.

دی کاپریو این روزها در حال گفت و گو و مذاکره با مسئولان شرکت مستقل فیلم‌سازی گریبسی پروداکشن تهیه کننده اصلی فیلم است، تا در کار تولید آن مشارکت کند.

مشخص نیست بازیگر فیلم موفق «گتسبی بزرگ» در کنار تولید فیلم، علاقه‌ای به بازی در یکی از نقش‌های اصلی آن را نیز دارد یا خیر .

گفته می‌شود تهیه کنندگان «هلند،میشیگان» امیدوارند کلید فیلم‌برداری آن را بهار سال 2014 بزنند . در آن زمان دی کاپریو جلوی دوربین هیچ فیلم تازه سینمایی نیست و می‌تواند در این کمدی درام اجتماعی دلهره‌آور و تلخ بازی کند.

ارول موریس در رابطه با حضور این بازیگر در یکی از نقش‌های اصلی «هلند،میشیگان» سکوت کرده و تا به حال صحبتی با رسانه‌های گروهی در ارتباط با این موضوع نداشته است.

منابع نزدیک به پروژه می‌گویند نام دی‌کاپریو و علاقه‌اش برای مشارکت در امر تولید فیلم به کمک آن آمده و باعث تبلیغات بیشتر برای این پروژه شده است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها