امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25142
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۰
تعداد بازدید: 203
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز بازار سهام شاهد افزایش تقاضا نسبت به عرضه بود؛ به طوری که بعضی از ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امروز بازار سهام شاهد افزایش تقاضا نسبت به عرضه بود؛ به طوری که بعضی از شرکت‌هایی که طی دو روز گذشته کاهش قیمت داشتند راه را برای تقاضا و افزایش قیمت باز کرده‌اند.

بر اساس این گزارش امروز بازار توجه بیشتری به گروه‌های پتروشیمی، بانکی، فلزی‌ها و قند و شکری‌ها داشت.

هلدینگ نفت، گاز و پتروشیمی با افزایش 53 واحدی، گروه صنعتی بوتان با 39 واحد، توسعه معادن و فلزات با 30 واحد، بانک تجارت و بانک صادرات هر کدام با 28 واحد و فولاد خراسان با 25 واحد اثر مثبت در شاخص کل گذاشتند.

همچنین ارزش بازار نیز به 267 هزار میلیارد تومان نزدیک شد و حجم معاملات نیز بیش از 650 میلیون به ثبت رسید.

بر همین اساس گروه صنعتی بوتان با افزایش 233 درصدی سهامداران خود را منتفع کرد و از 280 تومان در پانزدهم اردیبهشت‌ماه سال جاری پس از بازگشایی به 400 تومان رسید.

از جمله شرکت‌هایی که امروز بیشترین افزایش قیمت را داشتند، می‌توان به گروه صنعتی بوتان، پارس خزر، لامپ پارس شهاب، کاشی اصفهان، ایرکاپارت صنعت، پگاه آذربایجان غربی و مارگارین اشاره کرد.

در این میان ایران تایر، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی داملران، کشاورزی و دامپروری مگسال، حمل و نقل پتروشیمی، فولاد امیرکبیر کاشان و سرمایه‌گذاری توسعه آذربایجان بیشترین کاهش قیمت را برای سهامداران خود رقم زدند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار