امروز : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 17
۲۳:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25148
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۱
تعداد بازدید: 97
آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ویژگی‌های اعتدال و ...

آیت‌الله حسن ممدوحی عضو مجلس خبرگان رهبری در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره ویژگی‌های اعتدال و اعتدال‌گرایی اظهار داشت: اعتدال همان عقلانیت است و باید این ویژگی در شئون زندگی انسان رعایت شود؛ اعتدال یعنی حرکت مطابق خط قرآنی و اسلام ناب و مهم‌ترین عمود این اعتدال نیز مقام معظم رهبری است.
 
آیت‌الله ممدوحی اعتدال به معنای سازش‌کاری را خروج از مسیر انقلاب اسلامی دانست و درباره تلاش فتنه‌گران برای تصدی پست‌‌هایی در کابینه یازدهم تصریح کرد: آقای روحانی تا کنون انصافاً خیلی خوب پیش آمده اما باید توجه داشته باشد که فتنه‌گران دلشان به حال کشور نمی‌سوزد و دنبال منافع خود هستند؛ در واقع آقای روحانی مثل آب مقطری است که باید این حالت خود را حفظ کند.
 
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: بهترین نمونه مدیریت اعتدالی، رهبر معظم انقلاب است که اجازه انحراف در مسیر انقلاب را نداده است از این رو اعتدال به معنای سراغ فتنه و انحراف رفتن نبوده و یقیناً منظور روحانی نیز این نیست.
 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار