امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۱:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25153
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت : پرداخت مطالبات پیمانکاران شهرداری از ابتدای آغاز به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت : پرداخت مطالبات پیمانکاران شهرداری از ابتدای آغاز به کار شهرداری تا پایان سال 90 به طور متمرکز  تسویه شده است و و اگر بدهی مانده باشد نیز پیمانکاران، مشکلات را با واحدهای مربوطه در مورد صورت وضعیت قطعی خود حل و فصل می کنند.

وی با اشاره به وضعیت بدهی پیمانکاران سال 91  افزود : تا کنون دستورالعملی برای پرداخت بدهی پیمانکاران سال 91 به صورت متمرکز از سوی معاونت مالی و اداری وجود ندارد و پیمانکاران این مطالبات را ازمناطق و سازمان ها یا شرکت های مرتبط  پیگیری می کنند و قطعا ما نیز مساعدت در این زمینه را انجام می دهیم .

معاونت مالی و اداری شهرداری تهران تصریح کرد : تسویه مطالبات پیمانکاران شهرداری از ابتدای تاسیس تا پایان سال 90  یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در این دوره مدیریت شهری بوده است .

به گفته پورزرندی این مطالبات حدود سه هزار میلیارد تومان با  احتساب بیمه و مالیات بوده است که تا اسفند ماه  سال گذشته تسویه و آنچه باقی مانده بود نیز ابتدای امسال تسویه شد .

وی با اشاره به وضعیت بدهی پیمانکاران سال 91 نیز گفت : هم اکنون در حال بررسی  صورت ها ی مالی سال 91 هستیم و تفریغ بودجه در حال انجام است که بعد از انجام این مراحل ، میزان این بدهی ها نیز مشخص می شود .

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها