امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25159
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 159
به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حدود ساعت 19 روز 22 اردیبهشت سال جاری، 6 تن از اراذل اوباش منطقه خاک سفید با ...

به گزارش خبرنگار حوادث خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حدود ساعت 19 روز 22 اردیبهشت سال جاری، 6 تن از اراذل اوباش منطقه خاک سفید با در دست داشتن قمه و انواع سلاح سرد اقدام به تخریب خودروهای عبوری در نبش خیابان 216 شرقی کردند.

در این درگیری که در پی اختلاف با فردی به نام اصغر صورت گرفت اراذل و اوباشی به نام‌های وحید سیا، علی مداح، حسن کثیف، اسماعیل معروف به جاوید و افشین مارمولک در خیابان 216 شرقی که تقریباً بورس نمایشگاه ماشین بوده، با عربده کشی و تهدید با سلاح سرد اقدام به تخریب خودروهای عبوری و پارک شده در آن منطقه کردند.

در ادامه با شکایت افرادی که اموالشان تخریب شده بود بازپرس دادسرای ناحیه 33 متهمان را تحت تعقیب و پرونده را تحویل مأموران پایگاه چهارم پلیس امنیت قرار داد که مأموران عملیات پایگاه چهارم پلیس امنیت تهران بزرگ با تلاش شبانه‌روزی توانستند 6 نفر از اراذل اوباش را طی چندین مرحله عملیات دستگیر کنند.

با توجه به فیلم به دست آمده از دوربین‌های مداربسته یکی از مغازه‌های اطراف که افشین مارمولک و جاوید را در حال عربده کشی و ارعاب اهالی منطقه با سلاح سرد و همچنین تخریب خودروها نشان می‌داد این افراد به اتهام تخریب اموال عمومی، قدرت نمایی با سلاح سرد، عربده کشی و اخلال در نظم عمومی وبه دادگاه فرستاده شدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار