امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۲:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25163
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۲
تعداد بازدید: 65
کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه با برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور تسهیلاتی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و همچنین ...

کوروش فانوسی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه با برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور تسهیلاتی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و همچنین افراد پشت‌ نوبتی در نظر گرفته شده است،اظهار داشت: بر همین اساس و به دستور رئیس سازمان بهزیستی کشور قرار شد بن‌های 30 هزار تومانی به مددجویان بهزیستی داده شود.

وی تصریح کرد: بن‌های اشاره شده به دو شکل در اختیار مددجویان و همچنین افراد پشت نوبت قرار می‌گیرد به طوری که به مددجویان تحت پوشش در قالب شارژ کارت طرح آفتاب مبلغ اشاره شده پرداخت می‌شود و همچنین به افراد غیرتحت پوشش به صورت بن کاغذی داده می‌شود.

فانوسی بیان داشت: پیش‌بینی می‌شود تا سه روز آینده کارت مددجویان بهزیستی شارژ شده و مبلغ اشاره شده در کارت آنها واریز شود ضمن اینکه تلاش می‌شود تا قبل از پانزدهم ماه مبارک رمضان مبلغ اشاره شده نیز به صورت بن در اختیار نیازمندان پشت نوبت قرار بگیرد.

معاون توسعه منابع و مدیریت بهزیستی خاطر نشان کرد: هم اکنون مستمری مددجویان بهزیستی براساس سال گذشته پرداخت می‌شود و این در حالی است که هنوز افزایش مستمری در دستور سازمان بهزیستی قرار نگرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها