امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 25186
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۳:۳۴
تعداد بازدید: 153
رحمت امینی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر اظهار داشت: سال 92 برای من در کنار فعالیت‌های اجرایی و دانشگاهی، سالی است که قصد ...

رحمت امینی نویسنده و کارگردان تئاتر در گفت‌و‌گو با خبرنگار تئاتر اظهار داشت: سال 92 برای من در کنار فعالیت‌های اجرایی و دانشگاهی، سالی است که قصد دارم در آن فعالیت‌های هنری‌ام را هم به عنوان نمایشنامه‌نویس و هم به عنوان کارگردان انجام دهم.

* اجرای «یک بزرگداشت باشکوه» در تئاتر شهر بعد از جشنواره تئاتر فجر

وی افزود: با نمایش «یک بزرگداشت باشکوه» فعالیت را آغاز کردیم،‌ که در جشنواره تک نفره اجرا شد و با استقبالی که از آن به عمل آمد برای اجرای عمومی به تئاتر شهر پیشنهاد شد که قرار است بعد از جشنواره تئاتر فجر اواخر بهمن ماه و اسفند ماه در کارگاه نمایش به صحنه برود، اجرای این اثر توسط سید صادق موسوی مدیر قبلی تئاتر شهر تثبیت شد و اتابک نادری مدیر جدید این مجموعه نیز بر اجرای این اثر نمایشی تاکید کرد.

* «جیجک علیشاه» به جشنواره آئینی سنتی می‌رود

این کارگردان تئاتر از حضور «جیجک علیشاه» در جشنواره آئینی سنتنی خبرداد و بیان داشت: نمایش «جیجک علیشاه» هم که چندی پیش در تالار حافظ اجرا خوانی شده بود، مورد توجه داود فتحعلی بیگی‌ دبیر جشنواره آئینی سنتی قرار گرفت و قرار شد که در این جشنواره شرکت کند، همچنین «جیجک علیشاه» با استقبال اتابک نادری مدیر تماشاخانه سنگلج نیز مواجه شد و این اثر در این تماشاخانه اجرای عمومی خواهد شد.

امینی در پایان به اجرای یکی از نمایشنامه‌هایش اشاره کرد و گفت: همچنین حسن وارسته قصد دارد نمایشنامه‌ «همسر چینی» بنده را آبان ماه در تالار حافظ بار دیگر به صحنه ببرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار